Jelenlegi hely

A palacsintás király - Roxínház

Időpont: 2025. június 1. vasárnap 17:00

Helyszín: Roxínház, Kaposvár, Somssich P. u. 18.

Fésűs Éva - Tamássy Zdenkó: A palacsintás király - zenés mesejáték (Szőke Andrea átdolgozásában)

A nagyevő Tóbiás király a palacsintasütés művészetében jeleskedik. Őfelsége úgy gondolja, hogy nincs fontosabb dolog a világon, mint a tele pocak és a kedélyes eszem-iszom. A királyfi, Éliás, is ezt a hozzáállást örökölte, és ő is a palacsintasütő verseny győztesét keresi. A lány, aki hetvenhét palacsintát tud megsütni úgy, hogy se nem szakad, se nem ragad, lesz az ő választottja. De vajon kinek áll érdekében meghiúsítani a versenyt? És miért? A válaszokra fény derül “A palacsintás király” című zenés mesejátékban. Ez a színpadi előadás felhőtlen szórakozást ígér mind a gyerekeknek, mind a felnőtteknek. És talán ismerősnek is tűnhet a történet és a zene, hiszen gyermekkorunk egyik kedvenc tévéjáték élményét elevenítjük fel a színpadon. (5 éves kortól

Az előadásra felnőtt és gyermekjegyek válthatók.
Felnőtt jegy: 5000 Ft (kiemelt helyár) 4500 Ft (normál helyár) Gyermekjegy: 3100 Ft
A gyermekjegy árát az online rendszer a kosárba helyezés után érvényesíti!

Jegyvásárlás:

  • online (jegyár+kényelmi díj)  https://www.jegy.hu/program/a-palacsintas-kiraly-176496
  • személyesen a Roxínház jegypénztárában kezelési és kényelmi díj nélkül-(Somssich Pál u. 18.)–Nyitva: kedd: 13-19 óra / csütörtök: 11-17 óra/Készpénz vagy BANKKÁRTYÁS FIZETÉSSEL
  • személyesen a Tourinform irodában / Kaposvár, Fő u. 1. (jegyár + kezelési költség)

A jegyek HELYRE szólnak! 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére