Jelenlegi hely

Visszahoznák a régi nagy börzék hangulatát!

Neked is hiányoznak a régi "nagy" belvárosi börzék? Szeptember 7-én, szombaton újra bababörze lesz a belvárosban! A szervezők Nagy Dorottya és Fanyar Szilvia nagy fába vágták a fejszéjüket, hiszen azt tűzték ki célul, hogy visszahozzák a régi nagy börzék hangulatát. Mindezt apró lépésekkel teszik, először kisebb helyszínnel kezdik, majd remélhetőleg, a nagy érdeklődésre való tekintettel nagyobb helyszínen folytatják.

Időpont: 2024. szeptember 7. (szombat) 9.00-12.00

Helyszín: Kaposvár, Zárda u. 2. Katolikus Gimnázium ebédlője

A Kaposvári Bababörze nagy szeretettel vár mindenkit Kaposvár belvárosában, aki baba-mama termékeket szeretne eladni vagy vásárolni. Kismamák, anyukák, nagymamák biztosan megtalálják nálunk a babák körül szükséges dolgokat, és persze szívesen látják az apukákat és nagypapákat is. Ha túl sok van otthon, mert már kinőtte, átnőtte, sose volt jó vagy hármat kaptatok belőle, gyere és ADD EL! Ha valami hiányzik, mert tegnap még volt cipője, de mára kinőtte, mert farsang lesz, mert tesipólóra van szükség, mert már te is unod a játékait, gyere és VEDD MEG!

Van már asztalod?

Asztalfoglalás nem volt még ilyen egyszerű

Asztalfoglalásra a honlapon keresztül van lehetőség, bankkártyával vagy átutalással fizethetsz. 

Az óriási érdeklődés miatt, már csak pár db árusítóhely maradt, csapj le rájuk most!

ASZTALFOGLALÁS ITT! (Figyelem az árusítóhelyek száma korlátozott!)


Írd be a naptárba!

Vásárolni szeretnél?

A belépés természetesen ingyenes. A bejárat akadálymentes, babakocsival vagy éppen kismotorral is könnyen megközelíthető.

Milyen termékekkel találkozhatsz a Kaposvári Bababörzén?

  • baba-, gyerek-, kamaszruha, cipő,
  • babakocsi, bundazsák,
  • fürdetőkád, babamérleg, légzésfigyelő,
  • iker-termékek,
  • etetőszék, gyerekszoba -dekoráció, 
  • ágynemű garnitúra, játszószőnyeg,
  • szoptatás és etetés kellékei, kismamaruha,
  • autósülés, babahordozó, 
  • bicikli, kismotor, babataxi, futóbicikli,
  • hinta, játék, Plukkido-játékok, mesekönyv, jelmezek,
  • iskolatáska, iskolai felszerelések
  • stb...

Te ott leszel? Mi biztosan kilátogatunk majd! :)

Egyéb tudnivalók és további infók.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Készüljünk március 15-re!

Készüljünk március 15-re!

Készüljünk együtt, ünnepeljünk együtt!
7 autóipari újítás, amit nőknek köszönhetünk

7 autóipari újítás, amit nőknek köszönhetünk

Mintegy 100 évvel ezelőtt az autóvezetés vált a női egyenjogúság egyik jelképévé, mivel az autók nyújtotta mobilitás újfajta függetlenséget is nyújtott a nők számára.
Élet a térerőn túl – Tippek a digitális detoxhoz

Élet a térerőn túl – Tippek a digitális detoxhoz

Chatelünk, görgetünk, híreket böngészünk, filmet nézünk, ügyet intézünk… Mit tegyünk, ha túlságosan beszippant az online tér? Van valami megoldás, hogy ne az algoritmus diktáljon? Nem a teljes detox a cél, hanem egy egyensúly elérése a virtuális és a valós világ között. Ehhez adunk ötleteket.
Tudtad, hogy az alvás világnapját is ünneplik?

Tudtad, hogy az alvás világnapját is ünneplik?

Az alvás világnapját hagyományosan március második teljes hetének péntekén ünneplik. 2025-ben ez a nap március 14-re esik. Ezen a napon világszerte szakemberek és szervezetek hívják fel a figyelmet az alvás fontosságára és az alváshiány egészségügyi következményeire.
Ugrás az oldal tetejére