Jelenlegi hely

Kiskert az ablakban? Irány a párkány!

A március már csak hagyományból sem a nonstop szánsájnról szól. De akár esik, akár fúj, ez már akkor is tavasz! A tavasznál pedig nincs jobb ürügy arra, hogy rávessük magunkat a kertre. 
Már akinek van. De akkor se kezdj szipogni, ha Neked nincs, mert a növénykedés nemcsak a földbirtokosok kiváltsága. Ha van egy erkélyed, egy ablakpárkányod, van mindened. Na jó. Még nincs. Erre mindjárt visszatérünk.


Kép

Kertészkedni jobb, mint botoxolni

Kertészkedni nemcsak azért frankó, hogy megtermeld a betevőt. Ha nem kényszerből csinálod, igazából remek móka is. Arról nem beszélve, milyen jót tesz a szosöl média borzolta idegrendszerednek. Erről amúgy tudományos kutatások is születtek. Több kert, több rilex, kevesebb botox és szemránckrém.

Azt is fontos leszögezni, hogy a növénypásztorkodás nem igényel semmilyen péhádét. Az sem elvárás, hogy egyből tapasztaltan vágj bele. Emberek milliói művelik, akik bizonyíthatóan se nem okosabbak, se nem ügyesebbek Nálad. Pláne nem szebbek.

Irány a kertész-kánaán!

Ellenérv tehát nuku.

Már csak az a kérdés, mi kell hozzá a lelkesedéseden túl?

Erre a kérdésre a legjobb választ a Füredi út és a Raktár utca sarkán találod. A Marázplast termékválasztéka amúgy is olyan egy házivumennek, mint egy kisgyereknek Disneyland.

 

A kora tavasz pedig náluk is a kertészkedés körül forog. A kínálatot vitán felül a “döbbenetes” szó írja le legjobban, elég csak az egynövényes üvegházra vagy a cserjekonzervre gondolni.

 

Mit tehetnénk hozzá? Tegyél jót Magaddal, látogasd meg őket! És ha még nincs törzsvásárlói kártyád, szerezz egyet! Nemcsak pontgyűjtésre lesz jó, csütörtökönként 10% kedvezményre is feljogosít. Hajrá tavasz, hajrá kert!

Marázplast - A háztartás 1000 arca

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!
Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Tudtátok, hogy van egy nap, ami csak a magyar feltalálóké? Minden év június 13-án ünnepeljük a Magyar Feltalálók Napját, amikor a világot formáló magyar elmék előtt tisztelgünk. Ez egy remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzük, milyen találmányok születtek hazánkban, és hogy mennyi mindent köszönhetünk ezeknek a zseniális ötleteknek.
Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Magyarország tele van szebbnél szebb forrásokkal, ahol a természet csendje és a tiszta víz varázsa együtt ad élményt. Hoztam pár igazán hangulatos helyet.
MegaPapír rajzpályázat 2025 - 1.000.000 Ft összértékű nyereménnyel

MegaPapír rajzpályázat 2025 - 1.000.000 Ft összértékű nyereménnyel

Pályázat típusa: rajzpályázatKorosztály: óvodások és általános iskolás alsó tagozatosokBeküldési határidő: 2025. június 10.
Ugrás az oldal tetejére