Jelenlegi hely

Attila Isten ostora

Beküldő lakhelye: Baranya megye

Pályázat tartalma: szöveges válasz az első két kérdésre, saját fotó

Mi okoz számodra legnagyobb örömöt a gyermekeiddel kapcsolatban?

Látni az örömüket, boldogságukat.

Nekem a legnagyobb örömet az jelenti,ha őt boldognak látom. Nagyon jó érzés az a sok szeretet amit tőle kapok. Imádom,hogy kedves,udvarias és ,hogy nem átlagos. Egy igazi különc,aki a jóságával kitűnik a többi gyerek közül.

Mi a legnehezebb számodra a gyermeknevelésben

Az, hogy nem, vagy nehezen mesél gyermekem a vele történtekről.

Számomra a legnehezebb, hogy keveset mesél az óvodában történtekről. Nem tudom mit csinál, jól érzi-e magát, van-e konfliktusa más gyerekekkel.

Miért szeretnél részt venni a szülői kommunikációs tréningen?

Azért szeretnék részt venni,hogy megtudjam,hogyan vehetném rá,hogy többet meséljen nekem a vele történtekről. Jó lenne,ha kialakulna közöttünk egy igazán jó beszélgetős viszony,hogy amikor elérkezik a kamaszkor, akkor is tudjunk nyíltan beszélgetni egymással. Szeretnék a bizalmasa lenni. :)

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.
A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Április 1-je a tréfák és nevetés napja., Mi lehet jobb módja annak, hogy a gyerekeket is bevonjuk, mint egy kis családi móka?
Űrhajózás világnapja: Ti melyik izgalmas programot valósítjátok meg?

Űrhajózás világnapja: Ti melyik izgalmas programot valósítjátok meg?

Az Űrhajózás Világnapját minden évben április 12-én ünneplik, mivel ezen a napon, 1961-ben Jurij Gagarin szovjet űrhajós elsőként repült a világűrbe a Vosztok-1 űrhajó fedélzetén. Ez a nap remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzétek a világűr csodáit!
Ugrás az oldal tetejére