Jelenlegi hely

Legyél Te is részese a KULTIK Kaposvár Star Wars hétvégének!

Találkozz kedvenc Star Wars karaktereddel élőben, mozizz egész délután, fotózz, játssz, és nyerj Star Wars ajándékcsomagot!

A KULTIK Kaposvár különleges meglepetéssel készül a Csillagok háborúja rajongóinak. A Star Wars hosszú hétvége alatt rengeteg program várja a gyerekeket, és a nagyobbakat.

December 18-án:

  • 13.30-tól Star Wars maraton lesz, így egyetlen délután alatt megnézhető a Star Wars - Az ébredő Erő (2015)
  • 16:00 Star Wars: Az utolsó Jedik (2017)
  • 19:00 Star Wars: Skywalker kora (2019)!

December 18-án premier előtt egy nappal 19.00-tól a KULTIK Kaposvár bemutatja a Skywalker kora a trilógia befejező részét.

18-tól 22-ig ha a moziban a résztvevők készítenek egy Star wars témájú fotót, és feltöltik a megadott poszt alatt ajándékcsomagot lehet nyerni. 21-én pedig reggel 10 óraától vár mindenkit a Leia hercegnő, Darth Vader és Kylo Ren.

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére