Jelenlegi hely

Élménytáborok a Digitális Tudásközpontban

Helyszín: Agóra 3. emelet, 7400 Kaposvár, Nagy Imre tér 2.
Korosztály: 6 -15 éves korig
Turnusok: 5 turnus

GAME-ON – Játékok a főszerepben

Ajánlott korosztály: 2-4. osztályosoknak
Táborok időpontjai:
2024. június 24-28. 08:00-16:00
2024. július 15-19. 08:00-16:00
2024. augusztus 26-28. 08:00-16:00

Gyere és ismerkedj meg hozzád hasonló érdeklődésű játékosokkal, próbáld ki magad változatos programjainkon! A játék mellett elsajátíthatod az ezekhez elengedhetetlen angol kifejezéseket, új stratégiákat fedezhetsz fel és oszthatsz meg a többiekkel, emellett lehetőséged lesz használatba venni a Tudásközpont eszközeit! A tábor alatt a gyerekek játékos foglalkozások keretében fejleszthetik digitális tudásukat, logikai, problémamegoldó és kommunikációs készségüket. A szükséges eszközöket a Tudásközpont biztosítja!

Programok

- digitális játékok (Roblox, Fall Guys, Among Us)
- LEGO
- VR
- szabadtéri játék
- programozás (Kodu Game Lab)
- 3D tervezés és nyomtatás
- csapatépítő játékok
- ismerkedés a Tudásközpont eszközparkjával

A tábor díja:

2024. június 24-28., 2024. július 15-19.: 35.000 Ft + étkezés/5 nap/fő
2024. augusztus 26-28.: 21.000 Ft + étkezés/3 nap/fő

 A tábor minimum 8 fő jelentkezésével indul. Az étkezés és a tábor díját a tábor kezdetét megelőzően előre szükséges megfizetni, ennek menetéről bővebb információt a regisztrációt követően e-mailben küldünk.
Étkezés: Ebéd az aktuális menüből választva igényelhető a földszinten található étteremben (Gábor Asztala). Tízórai és uzsonna biztosítása önellátással.

Jelentkezés

2024. június 24-28.
2024. július 15-19.
2024. augusztus 26-28.

Digitális detektívek

Ajánlott korosztály: 4-8. osztályosoknak
Táborok időpontjai
2024. július 1-5. 08:00-16:00
2024. augusztus 12-16. 08:00-16:00

Légy része Te is detektívcsapatunknak és próbáld ki magad változatos programjainkon: nyomozz, programozz micro:bitet, tervezz és nyomtass 3D-ben, vegyél részt egy VR versenyen és szerezz felejthetetlen élményeket és új barátokat! Várnak még rád LEGO kalandok, digitális platformok és csapatépítő játékok! A tábor alatt a gyerekek játékos foglalkozások keretében fejleszthetik digitális tudásukat, logikai, problémamegoldó és kommunikációs készségüket. A szükséges eszközöket a Tudásközpont biztosítja!

Programok

- detektív kalandok
- LEGO
- digitális játékok
- VR
- 3D tervezés és nyomtatás
- programozás (micro:bit mikrokontroller/ Kodu Game Lab)
- csapatépítő játékok
- ismerkedés a Tudásközpont eszközparkjával

A tábor díja: 35.000 Ft + étkezés/5 nap/fő
A tábor minimum 8 fő jelentkezésével indul. Az étkezés és a tábor díját a tábor kezdetét megelőzően előre szükséges megfizetni, ennek menetéről bővebb információt a regisztrációt követően e-mailben küldünk.
Étkezés: Ebéd az aktuális menüből választva igényelhető a földszinten található étteremben (Gábor Asztala). Tízórai és uzsonna biztosítása önellátással.

Jelentkezés

2024. július 1-5.
2024. augusztus 12-16.

E-mail: info@dtk-kaposvar.hu
Telefon: +36-20/2569457
Facebook

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Egy pillanatnyi meggondolatlanság miatt akár a jövőd is tönkremehet. Tippek és tanácsok, mit kell és érdemes ilyenkor tenni.
Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

„Nincs olyan álarc, amelyik félre ne csúszna néha.” – Idézetek a láthatatlan maszkjainkról.
Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Gondoltad volna, hogy a z éjszaka sötétjében is mosolygó, házainkat őrző hóembereknek saját ünnepük van? Ha nem, akkor ideje előkeresni a garázsba utolsó alkalommal elrejtett alkatrészeit, közeledik január 18-a, a hóemberek világnapja!
Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

... már ha van nekik ;-) Nem tudom, ti hogy vagytok vele, évekkel ezelőttig azt gondoltam, hogy nincs az mennyiségű szaloncukor, ami nem fogy el decemberben. Általában a Mikulás nap táján vett első zacskók pár nap alatt elfogytak, a fára (vagy inkább csak alá) szánt szaloncukrokat el kellett dugni, hogy megérjék a fadíszítést. Mára változtak az étkezési szokásaink - kevesebb szaloncukrot veszek - és marad az ünnepek után is. Na, attól nem félek, hogy lejár a szavatosságuk, de elgondolkodtam azon, hogy milyen változatos módon lehet még őket felhasználni.
Ugrás az oldal tetejére