Jelenlegi hely

60 éves a Kisvakond, és nálunk turnézik! :)

A jeles alkalomból a Móra gyerekkönyv kiadó színházában került bemutatásra a "Kisvakond segít" c, bábelőadás, mely a Kisvakond és a sas c. mese újragondolása bábokkal, élő zenével (!) és sok-sok vidámsággal.

Mit is eszik a kicsimadár? Ezen tanakodnak Kisvakond és barátai. A mű végére minden kiderül, a játékos kedvű gyerekek pedig az előadás végén megetethetik a kicsimadarat, és nem utolsósorban közös fotót készíthetnek Kisvakonddal!

Az előadás balatoni turnéra indul július 1-től (Siófok, Balatonszemes, Balatonföldvár), ezt megelőzően június 29-én, délelőtt Kaposvár, délután Lengyeltóti vendége lesz a produkció.

Jegyár: elővételben 2000 Ft, aznap 2500 Ft.

FIGYELEM! 50 FŐS NÉZŐTÉR!

Kaposvári előadás:

Időpont: Június 29. 09:15
Helyszín: Kaposvár, Dorottya Hotel
7400 Kaposvár, Széchenyi tér 8.

Kedvezményes elővételi lehetőség a Tourinform irodában.

Facebook.com/Kisvakond Fan Club
Kaposvári Facebook esemény

A facebook oldalt megosztók gyermekei ajándék Kisvakond-zászlót kapnak az előadáson 500.- Ft. értékben!

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Egy pillanatnyi meggondolatlanság miatt akár a jövőd is tönkremehet. Tippek és tanácsok, mit kell és érdemes ilyenkor tenni.
Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

„Nincs olyan álarc, amelyik félre ne csúszna néha.” – Idézetek a láthatatlan maszkjainkról.
Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Gondoltad volna, hogy a z éjszaka sötétjében is mosolygó, házainkat őrző hóembereknek saját ünnepük van? Ha nem, akkor ideje előkeresni a garázsba utolsó alkalommal elrejtett alkatrészeit, közeledik január 18-a, a hóemberek világnapja!
Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

... már ha van nekik ;-) Nem tudom, ti hogy vagytok vele, évekkel ezelőttig azt gondoltam, hogy nincs az mennyiségű szaloncukor, ami nem fogy el decemberben. Általában a Mikulás nap táján vett első zacskók pár nap alatt elfogytak, a fára (vagy inkább csak alá) szánt szaloncukrokat el kellett dugni, hogy megérjék a fadíszítést. Mára változtak az étkezési szokásaink - kevesebb szaloncukrot veszek - és marad az ünnepek után is. Na, attól nem félek, hogy lejár a szavatosságuk, de elgondolkodtam azon, hogy milyen változatos módon lehet még őket felhasználni.
Ugrás az oldal tetejére