Jelenlegi hely

Happy English angol és Csiribiri torna tábor Németh Katival

Helyszín: Kaposvár, Temesvár u. 15. Aprajafalva Családi Napközi.
Időpont: 2011.08.01- 2011.08.05. és 2011.08.08-2011.08.12.
Korhatár: 2-7 éves korig
Étkezés: Napi 3-szor (tízórai, ebéd, uzsonna)
Időtartam: minden nap 07.30-16.30-ig.
Díj: 15.000 Ft/gyermek/hét (lehet jönni egy-egy napra is, úgy a díj 3000 Ft/nap)

Jelentkezés:
Aprajafalva Családi Napközi (Kaposvár, Temesvár u. 15.)
Tel.: 06-70/235-1135
e-mail: belvarosinapkozi@gmail.com

Napirend

7:30-8:30: érkezés, játék
9:00-9:45: Happy English angol foglalkozás
10:00: tízórai
10:30-11:15: Csiribiri torna
11:15-12:00: játék
12:00_12:30: ebéd
12:30-14:30 csendes pihenő
14:30-15:30: játék
15:30-16:00 uzsonna
ezután játék, amíg nem jönnek a szülők

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon. Persze ettől még a család enni szeretne – a "tátogó fiókák" nem fogadják el kifogásként a 38 fokot.  Akár a hőség, akár az energiatakarékosság, akár az egészségesebb étkezés miatt szeretnél változtatni, a nyár és a hőség erre tökéletes alkalom.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

A válás önmagában is komoly veszteség egy gyermek számára. A szülők útjai ugyan különválnak, de a gyermek számára mindketten örökre a szülei maradnak. Éppen ezért különösen fájdalmas, amikor a szülők közötti konfliktus nem ér véget a különválással, hanem a gyermek válik a harc eszközévé.
Ugrás az oldal tetejére